ZAKRES DZIAŁAŃ

Targi

Dbanie o wizerunek stoiska, zbieranie danych, uzupełnianie materiałów i katalogów, rozdawanie ulotek, dbanie o czystość miejsca pracy, podawanie kawy/herbaty, oraz aktywna interakcja i zwiększenie zainteresowania zwiedzających Państwa firmą to tylko nieliczne obowiązki naszych hostess. Podczas targów nasze hostessy z pełnym profesjonalizmem zajmą się Państwa stoiskiem.

Bankiety

Naszą specjalnością jest także obsługa gal, bankietów, pokazów czy eventów firmowych. Pracujące u nas hostessy potrafią uświetnić, każde z tych wydarzeń. Tutaj nacisk kładziemy na reprezentatywność, elegancje, wysoką kulturę, oraz urodę. Podczas takich wydarzeń hostessy mogą pomóc przy wręczaniu nagród, towarzyszeniu gościom na scenie, podawaniu lampki szampana na powitanie, sprawdzaniu listy gości czy odprowadzaniu uczestników do stolika.

Konferencje, kongresy

Obsługa konferencji, kongresów czy seminariów charakteryzuje się koniecznością profesjonalnego kontaktu personalnego. Nasze hostessy biorące udział w tych zleceniach są odpowiednio przeszkolone i przygotowane do obsługi tego typu eventów. Odznaczają się nie tylko urodą, ale i dużym doświadczeniem. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką kulturę osobistą oraz znajomość języków obcych.

Fordanserki

W naszej ofercie posiadamy również hostessy-fordanserki. Świetne poczuciu rytmu i zdolności taneczne to atrybuty naszych dziewczyn. Z pewnością rozruszają każdą imprezę. Mogą również pomóc w przeprowadzaniu konkursów czy degustacji produktu podczas wydarzeń promocyjnych.

Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły